13. PANAS PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI – nowy termin

Drogie Biegaczki i Biegacze,
jak wiemy 13. PANAS PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI nie może się odbyć w drugim terminie 24.10.2020 z przyczyn epidemicznych. Mając nadzieję na rychłe pokonanie wirusa postanowiliśmy przełożyć go na kolejny termin w przyszłym roku to sobota 20.03.2021.
Jeśli nie będzie prawnych zakazów przeprowadzimy go dostosowując się do każdych realiów. Zastosujemy wszystko co będzie racjonalnie możliwe aby uczestnicy byli zadowoleni z udziału. Wasze bezpieczeństwo jest naszym największym priorytetem. Bierzemy pod uwagę różne sposoby przeprowadzenia imprezy w tym start w grupach co może wydłużyć czas trwania imprezy. Dlatego zamykamy zapisy. Wystartują tylko Ci, którzy są na liście startowej.
Jeśli dla kogoś zgłoszonego jest to nie do zaakceptowania przyjmiemy rezygnację i zwrócimy opłatę startową. Rezygnację prosimy zgłaszać mailem na adres: biuro@sport.sobotka.pl.
 
Zostaną wykorzystane gotowe już medale i koszulki. Będą wręczone z rocznym opóźnieniem ale to nadzwyczajna okoliczność i mamy nadzieję, że wszyscy to zrozumieją.
 
Dyrektor Biegu Wojciech Kacperski
Honorowy Dyrektor Biegu Antoni Stankiewicz
Główny Sędzia Biegu Andrzej Puchacz

About Author

Skip to content