Gra podwójna

TABELA (zalecamy wyświetlanie w poziomie na smartfonach)

  ZAWODNICY MECZE PUNKTY SETY GEMY W/P
1 MEYER Benjamin/RADKOWSKI Janusz 2 3 3-2 22-15 1-1
2 CZAPLIŃSKI Kamil/GRABARCZYK Rafał 1 2 2-1 12-10 1-0
3 KOPACKI Patryk/TONDEL Andrzej 1 1 0-2 3-12 0-1
  KOPYCIŃSKI Zygmunt/KUDERCZAK Jan          
  LACHOWICZ Mirosław/SIENKOWSKI Marek          
  SZAJNER Radosław/WACZYŃSKI Marek           
  BURDA/PAWŁOWSKI          
  KAMIŃSKA/KLIMENTOWSKI          

TERMINARZ

1. Kolejka                                                                                                                                 15.05 – 05.06

KOPACKI/TONDEL – SZAJNER/WACZYŃSKI

KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK – LACHOWICZ/SIENKOWSKI   

MEYER/RADKOWSKI – CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK                                      6:0; 2:6; 2:6

BURDA/PAWŁOWSKI – KAMIŃSKA/KLIMENTOWSKI

2. Kolejka                                                                                                                                 06.06 – 21.06   

KOPACKI/TONDEL – KAMIŃSKA/KLIMENTOWSKI                   

CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK – SZAJNER/WACZYŃSKI                                          

MEYER/RADKOWSKI – KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK         

LACHOWICZ/SIENKOWSKI – BURDA/PAWŁOWSKI  

3. Kolejka                                                                                                                                 22.06 – 10.07   

KOPACKI/TONDEL – BURDA/PAWŁOWSKI  

SZAJNER/WACZYŃSKI – KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK 

MEYER/RADKOWSKI – LACHOWICZ/SIENKOWSKI 

CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK – KAMIŃSKA/KLIMENTOWSKI   

4. Kolejka                                                                                                                                 11.07 – 30.07   

KOPACKI/TONDEL – KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK  

SZAJNER/WACZYŃSKI – BURDA/PAWŁOWSKI 

MEYER/RADKOWSKI – KAMIŃSKA/KLIMENTOWSKI   

CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK – LACHOWICZ/SIENKOWSKI 

5. Kolejka                                                                                                                                 31.07 – 15.08   

KOPACKI/TONDEL – MEYER/RADKOWSKI                                                               2:6; 1:6

KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK – KAMIŃSKA/KLIMENTOWSKI  

SZAJNER/WACZYŃSKI – LACHOWICZ/SIENKOWSKI 

CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK – BURDA/PAWŁOWSKI 

6. Kolejka                                                                                                                                 16.08 – 31.09 

KOPACKI/TONDEL – CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK

KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK – BURDA/PAWŁOWSKI 

SZAJNER/WACZYŃSKI – MEYER/RADKOWSKI

LACHOWICZ/SIENKOWSKI – KAMIŃSKA/KLIMENTOWSKI  

7. Kolejka                                                                                                                                 01.09 – 15.09 

KOPACKI/TONDEL – LACHOWICZ/SIENKOWSKI

KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK – CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK

MEYER/RADKOWSKI – BURDA/PAWŁOWSKI 

SZAJNER/WACZYŃSKI – KAMIŃSKA/KLIMENTOWSKI  

Skip to content