Singiel Open

TABELA (zalecamy wyświetlanie w poziomie na smartfonach)

  ZAWODNICY MECZE PUNKTY SETY GEMY W/P
1 SZAJNER Radosław 2 4 4-0 24-8 2-0
2 BIEŃKOWSKA Barbara 2 3 2-2 18-13 1-1
3 KAMIŃSKA Agnieszka 1 2 2-1 9-10 1-0
4 SALENKA-KALA Wera 1 1 1-2 10-9 0-1
5 GRODZKI Sasza 2 2 0-4 3-24 0-2
  KOPYCIŃSKI Zygmunt          
  LITWINIENKO Oleg          
  SIENKOWSKI Marek          
  CWYNAR Norbert          
  RADZIWON Michał          
  KOROL Marianna          
  SŁOWIŃSKI Bogdan          

TERMINARZ

1. Kolejka                                                                                                   15.05 – 31.05

SZAJNER – GRODZKI                                                                             6:2; 6:0

BIEŃKOWSKA – RADZIWON                                                          

SIENKOWSKI – CWYNAR                                                        

KOPYCIŃSKI – SŁOWIŃSKI  

KOROL – LITWINIENKO                                                      

KAMIŃSKA – SALENKA-KALA                                                        6:4; 1:6; 10:8

2. Kolejka                                                                                                   01.06 – 12.06

SZAJNER – BIEŃKOWSKA                                                                     6:3; 6:3

GRODZKI – RADZIWON

SIENKOWSKI – KAMIŃSKA

CWYNAR – LITWINIENKO

KOROL – SŁOWIŃSKI

KOPYCIŃSKI – SALENKA-KALA

3. Kolejka                                                                                                   13.06 – 25.06

SZAJNER – RADZIWON

GRODZKI – BIEŃKOWSKA                                                                 1:6; 0:6

KAMIŃSKA – LITWINIENKO

KOROL – KOPYCIŃSKI

CWYNAR – SŁOWIŃSKI

SIENKOWSKI – SALENKA-KALA

4. Kolejka                                                                                                   26.06 – 08.07

SZAJNER – LITWINIENKO

GRODZKI – SIENKOWSKI

CWYNAR – KAMIŃSKA

BIEŃKOWSKA – SŁOWIŃSKI

KOPYCIŃSKI – RADZIWON

KOROL – SALENKA-KALA

5. Kolejka                                                                                                   09.07 – 20.07

SZAJNER – SIENKOWSKI

KOPYCIŃSKI – KAMIŃSKA

CWYNAR – GRODZKI

KOROL – RADZIWON

SLOWIŃSKI – LITWINIENKO

BIEŃKOWSKA – SALENKA-KALA

6. Kolejka                                                                                                   21.07 – 03.08

SZAJNER – KOPYCIŃSKI 

BIEŃKOWSKA – KOROL

CWYNAR – SALENKA-KALA

SŁOWIŃSKI – SIENKOWSKI

LITWINIENKO – GRODZKI

RADZIWON – KAMIŃSKA

7. Kolejka                                                                                                   04.08 – 16.08

SZAJNER – KAMIŃSKA

BIEŃKOWSKA – LITWINIENKO

SŁOWIŃSKI – SALENKA-KALA

SIENKOWSKI – KOPYCIŃSKI

RADZIWON – CWYNAR

GRODZKI – KOROL

8. Kolejka                                                                                                   17.08 – 25.08

SZAJNER – KOROL

BIEŃKOWSKA – SIENKOWSKI

KAMIŃSKA – SŁOWIŃSKI

GRODZKI – SALENKA-KALA

RADZIWON – LITWINIENKO

CWYNAR – KOPYCIŃSKI

9. Kolejka                                                                                                   26.08 – 03.09

GRODZKI – SŁOWIŃSKI

BIEŃKOWSKA – KAMIŃSKA 

KOPYCIŃSKI – LITWINIENKO

SZAJNER – SALENKA-KALA

RADZIWON – SIENKOWSKI 

KOROL – CWYNAR

10. Kolejka                                                                                                   04.09 – 12.09

GRODZKI – KOPYCIŃSKI

SZAJNER – SŁOWIŃSKI

LITWINIENKO – SIENKOWSKI 

RADZIWON – SALENKA-KALA

KOROL – KAMIŃSKA 

CWYNAR – BIEŃKOWSKA 

11. Kolejka                                                                                                    13.09 – 22.09

SZAJNER – CWYNAR

KOPYCIŃSKI – BIEŃKOWSKA 

KOROL – SIENKOWSKI 

LITWINIENKO – SALENKA-KALA

RADZIWON – SŁOWIŃSKI

GRODZKI – KAMIŃSKA 

Skip to content