KATEGORIA OPEN

TABELA (zalecamy wyświetlanie w poziomie na smartfonach)

ZAWODNICY MECZE PUNKTY SETY GEMY W/P
1 GRABARCZYK Rafał 4 8 8-0 48-13 4-0
2 DYŚ Dorian 3 6 6-0 36-0 3-0
3 OLEJNIK Marcin 3 6 6-0 36-13 3-0
4 WACZYŃSKI Marek 5 6 2-8 28-49 1-4
5 NOWACKI Marcin 3 5 4-2 26-13 2-1
6 CZAPLIŃSKI Kamil 3 5 4-2 32-18 2-1
7 PISZCZAŁKA Michał 3 5 4-3 28-25 2-1
8 SZAJNER Radosław 4 5 3-6 28-39 1-3
9 KURACIŃSKI Norbert
2 4 4-0 24-2 2-0
10 SOBCZYK Wojciech
2 3 2-2 18-12 1-1
11 SIENKOWSKI Marek
10 1 0-20 0-120  0-10

TERMINARZ

1. Kolejka                                                                                                   16.05 – 30.05

CZAPLIŃSKI – WACZYŃSKI                                                            20.05 – 6:1; 7:5

DYŚ – SZAJNER                                                                                     04.06 – 6:0; 6:0

GRABARCZYK – SOBCZYK                                                              23.05 – 6:4; 6:2

KURACIŃSKI – SIENKOWSKI                                                         23.05 – 6:0; 6:0

NOWACKI – PISZCZAŁKA                                                                 17.05 – 6:0; 6:1

2. Kolejka                                                                                                   31.05 – 10.06

OLEJNIK – CZAPLIŃSKI                                                                    11.06 – 6:3; 6:4

WACZYŃSKI – DYŚ                                                                               13.06 – 0:6; 0:6

SZAJNER – GRABARCZYK                                                           06.06 – 1:6; 2:6

SOBCZYK – SIENKOWSKI                                                                 2:0 walkower

KURACIŃSKI – NOWACKI                                                              25.05 – 6:1; 6:1

3. Kolejka                                                                                                   11.06 – 19.06

OLEJNIK – DYŚ

CZAPLIŃSKI – SZAJNER

WACZYŃSKI – GRABARCZYK                                                      15.06 – 0:6; 4:6

SOBCZYK – NOWACKI

KURACIŃSKI – PISZCZAŁKA                                                       16.06 (środa) – 18.30

4. Kolejka                                                                                                   20.05 – 30.06

SIENKOWSKI – OLEJNIK                                                                   0:2 walkower

CZAPLIŃSKI – SOBCZYK

KURACIŃSKI – WACZYŃSKI

DYŚ – NOWACKI

SZAJNER – PISZCZAŁKA                                                           07.06 – 3:6; 6:3; 4:6

5. Kolejka                                                                                                   01.07 – 11.07

GRABARCZYK – PISZCZAŁKA

CZAPLIŃSKI – SIENKOWSKI                                                          2:0 walkower

NOWACKI – SZAJNER

KURACIŃSKI – SOBCZYK

WACZYŃSKI – OLEJNIK                                                                   24.05 – 2:6; 4:6

6. Kolejka                                                                                                   12.07 – 22.07

OLEJNIK – KURACIŃSKI

SOBCZYK – SZAJNER

NOWACKI – CZAPLIŃSKI

DYŚ – GRABARCZYK

PISZCZAŁKA – SIENKOWSKI                                                           2:0 walkower

7. Kolejka                                                                                                   23.07 – 31.07

SOBCZYK – DYŚ

PISZCZAŁKA – CZAPLIŃSKI

NOWACKI – GRABARCZYK

WACZYŃSKI – SIENKOWSKI                                                          2:0 walkower

OLEJNIK – SZAJNER

8. Kolejka                                                                                                   01.08 – 15.08

PISZCZAŁKA – OLEJNIK

KURACIŃSKI – GRABARCZYK

WACZYŃSKI – SZAJNER

SIENKOWSKI – NOWACKI                                                             0:2 walkower

DYŚ – CZAPLIŃSKI

9. Kolejka                                                                                                   16.08 – 29.08

PISZCZAŁKA – DYŚ

SIENKOWSKI – GRABARCZYK                                                     0:2 walkower

KURACIŃSKI – SZAJNER

NOWACKI – OLEJNIK

WACZYŃSKI – SOBCZYK

10. Kolejka                                                                                                 30.08 – 12.09

SIENKOWSKI – DYŚ                                                                          0:2 walkower

CZAPLIŃSKI – KURACIŃSKI

OLEJNIK – GRABARCZYK

SOBCZYK – PISZCZAŁKA

NOWACKI – WACZYŃSKI

11. Kolejka                                                                                                  13.09 – 26.09

SZAJNER – SIENKOWSKI                                                                   2:0 walkower

DYŚ – KURACIŃSKI

GRABARCZYK – CZAPLIŃSKI

OLEJNIK – SOBCZYK

WACZYŃSKI – PISZCZAŁKA

Skip to content