Relacja z VIII Memoriału Staszka Kopackiego w Tenisie Ziemnym

W dniach 24- 25.09.2022r. na krytych kortach w Pszennie  odbył się VIII Memoriał Staszka Kopackiego w Tenisie Ziemnym. Do rywalizacji przystąpiło 16  zawodników, którzy  rozstawieni zostali w dwóch kategoriach – ,,Masters’’ ,,Open’  cała szesnastka  tenisistów  związana była w mniejszym lub większym stopniu  z osobą Pana Stanisława.

Po dwóch dniach zmagań Memoriał w kategorii ,, Masters’ wygrał Grzegorz Leszczyński pokonując w finale   Pawła Michalskiego  , trzecie miejsce wywalczy Janusz Radkowski   pokonując Doriana Dysia . W kategorii ,, Open’’ zwyciężył Marek Waczyński pokonując Patryka Kopackiego , trzeci był Jerzy Kaczak  który zwyciężył  Józefa Baziaka .

Turniej odbył się w sympatycznej atmosferze i duchu zdrowej rywalizacji. Poziom sportowy jak i organizacyjny należy ocenić bardzo wysoko. Tradycyjnie rodzina Pana Staszka zadbała o pakiet startowy dla każdego z graczy a zawodnicy postarali się o catering.