Wyniki II Biegu Świętej Anny

Kliknij tu, aby pobrać plik pdf z  wynikami II Biegu Świętej Anny.

numer miejsce nazwisko imię wynik płeć kat_w miasto klub
2 1 DEMCZYSZAK MATEUSZ 18:50 M M30 SOBÓTKA  
21 2 WOJSŁAW BARTŁOMIEJ 20:15 M M30 MARCINOWICE GLKS MARCINOWICE
47 3 SZPARGAŁA BARTŁOMIEJ 20:27 M M16 MIEROSZÓW MAD RUNNERS
48 4 SMUŻNY ŁUKASZ 20:45 M M16 WAŁBRZYCH MAD RUNNERS
11 5 TOKARCZYK MARIUSZ 20:52 M M40 LEGNICA OLAWS ZŁOTORYJA
49 6 WOJTKOWSKI WOJCIECH  21:06 M M20 STRUGA MAD RUNNERS
20 7 PATALON MAREK  21:36 M M50 MARCINOWICE GLKS MARCINOWICE
25 8 GRZEGOREK GRZEGORZ  22:25 M M50 KĄTY WROCŁAWSKIE KLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIE
24 9 SWATOWSKI TOMASZ  22:33 M M30 KĄTY WROCŁAWSKIE KLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIE
52 10 KWIATKOWSKI BARTOSZ  22:38 M M30 JAWORZYNA ŚLĄSKA  
42 11 LEŚNICKI MAREK  22:54 M M50 STANOWICE STRZEGOMSKA DWUNASTKA
16 12 CIESIELSKI MACIEJ  23:21 M M40 WROCŁAW CIESIU TEAM
22 13 ŚWIATOWY FILIP  24:14 M M30 WAŁBRZYCH RONAL POLSKA RUN
31 14 OKOŃSKI TOMASZ  24:19 M M30 SULISTROWICE KB SOBÓTKA
27 15 ZAŁĘSKI GRZEGORZ 24:20:00 M M16 SOBÓTKA KB SOBÓTKA
33 16 MATKOWSKI ROBERT  24:26 M M30 SOBÓTKA  
19 17 STĘPIEŃ GRZEGORZ  24:42 M M40 OPOLE WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
5 18 LECHOWSKI JAN  24:59 M M60 JELCZ-LASKOWICE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
4 19 POLIWOCZAK PATRYK  26:13 M M30 MROWINY  
7 20 KULIŃSKI BOGDAN  26:44 M M60 GŁOGÓW KYOKUSHIN KARATE GŁOGÓW
46 21 RECZUCH ANDRZEJ  26:45 M M40 BIELAWA DYWIZJON 102
10 22 LĘGA WIESŁAW  27:09 M M40 ŚWIDNICA KS TĘCZA
28 23 BAŃKOWSKI MAREK  27:33 M M40 KĄTY WROCŁAWSKIE KLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIE
18 24 STĘPIEŃ KAMILA  27:36 K K30 OPOLE WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
9 25 KOWALCZYK TOMASZ  27:41 M M50 PIESZYCE BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
35 26 PISZCZAŁKA KRZYSZTOF  28:02 M M60 SOBÓTKA KB SOBÓTKA
29 27 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW  28:11 M M60 KĄTY WROCŁAWSKIE WKB META LUBLINIEC
26 28 ZAŁĘSKI HENRYK  28:15 M M70 SOBÓTKA KB SOBÓTKA
39 29 SAKRAJDA PIOTR  28:15 M M30 WAWRZENCZYCE  
14 30 GOLDWASSER ZBIGNIEW  29:04 M M50 SOBÓTKA KB SOBÓTKA
32 31 KURNOS HENRYK  29:11 M M50 WROCŁAW VAMOS AMIGOS
38 32 SZYMANEK ROMAN  29:16 M M50 KOBIERZYCE  
17 33 MACIEJOWSKA ALICJA  29:33 K K30 WAŁBRZYCH  
13 34 LEWANDOWSKI TADEUSZ  29:45 M M70 WROCŁAW WKB PIAST WROCŁAW
12 35 TATROCKI KAMIL  31:12 M M16 SOBÓTKA KB SOBÓTKA
34 36 GOŁUCH ARKADIUSZ  31:19 M M50 ŁAGIEWNIKI STRZEGOMSKA DWUNASTKA
15 37 SĄCZAWA MAGDALENA  31:59 K K40 SOBÓTKA UMiG SOBOTKA
23 38 ŚWIATOWY WOJCIECH  32:23 M M40 TRZCIANKA NORTHSTAR
44 39 DELCHTOWSKI TOMASZ  32:28 M M60 SOBÓTKA  
8 40 OSTROPOLSKI HENRYK  32:40 M M60 DZIERŻONIÓW BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
41 42 SAKRAJDA JUSTYNA  32:57 K K30 WAWRZEŃCZYCE  
6 43 CZAJKOWSKI STANISŁAW  35:06 M M70 JELCZ-LASKOWICE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
40 43 SAKRAJDA BEATA  32:58 K K30 WAWRZEŃCZYCE  
3 44 GESTWA WOJCIECH  38:20 M M40 SOSNICA WROCLAW MARATHON TEAM
50 45 STANKIEWICZ ANTONI  38:21 M M60 SOBÓTKA KB SOBÓTKA
53 46 KRAJEWSKI ANDRZEJ  46:14 M M60 SOBÓTKA  
36 47 MARCZUK ANETA  46:13 K K30 BĘDKOWICE URZĘDASY
30 48 FIEDLER-ŁEŃSKA EWA  46:14 K K30 SOBÓTKA  
1 50 JAROSZ MIROSŁAW  46:15 M M50 SOBÓTKA  
37 51 PIETRUS-ZEMŁA RENATA  46:15 K K30 SOBÓTKA URZĘDASY
45 52 KOZIOŁ EWA  46:17 K K40 GÓRZYCE KB SOBÓTKA
43 53 KOPACKA EDYTA  46:17 K K30 WROCŁAW KB SOBÓTKA
51   LUBIENIECKI TEODOR   M M50 SOBÓTKA KB SOBÓTKA
    KACZOR KAMIL   M M20 KLUCZBORK  
    KAJDANEK JOANNA   K K40 KATY WROCLAWSKIE  
    KAWOŃ ANDRZEJ   M M60 NAMYSŁÓW  
    ŁOMNICKA BARBARA   K K40 WROCŁAW MKS SIECHNICE
    NOWICKA BARBARA   K K30 WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM
    PIOTR SAKRAJDA   M M30 WAWRZEŃCZYCE  
    PORĘBSKA BARBARA   K K30 WROCŁAW  
    RUSIN MARLENA   K K20 MARCINOWICE  
    SIEROCIUK ADRIAN   M M20 WROCŁAW STUDIO WEB ARMY
    SZNUROWSKI MARIUSZ   M M20 SOBÓTKA KB SOBÓTKA
    TRAFANKOWSKI MATEUSZ   M M30 MILICZ  
    ZALEŃSKI LESŁAW   M M60 WROCLAW MARATON TEAM
Skip to content