GRA PODWÓJNA

TABELA (zalecamy wyświetlanie w poziomie na smartfonach)

ZAWODNICY MECZE PUNKTY SETY GEMY W/P
1 CZAPLIŃSKI Kamil/GRABARCZYK Rafał 7 13 13-3 84-54 6-1
2 DUDZIEC Maciej/DUDZIEC Wojciech 8 13 13-7 82-62 5-3
3 BOBIŃSKA Barbara/RADKOWSKI Janusz 6 11 10-3 67-26 5-1
4 KOPYCIŃSKI Zygmunt/KUDERCZAK Jan 8 11 7-10 70-77 3-5
5 KURACIŃSKI Norbert/SOBCZYK Wojciech 5 10 10-2 59-32 5-0
6 LACHOWICZ Mirosław/SIENKOWSKI Marek 8 10 4-12 55-87 2-6
7 BAZIAK Józef/KOPACKI Patryk 6 7 2-10 35-68 1-5
8 DYŚ Dorian/KACZAK Jerzy 4 6 6-2 36-21 3-1
9 FORYSTEK Bogdan/ZACNY Zdzisław 8 5 0-16 26-97 0-8

TERMINARZ

1. Kolejka                                                                                                                                               15.05 – 30.05

DUDZIEC/DUDZIEC – KURACIŃSKI/SOBCZYK                                                      29.05 – 6:3; 2:6; 2:10

KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK – BAZIAK/KOPACKI                                                          30.05 – 6:3; 6:2

CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK – FORYSTEK/ZACNY                                                       22.05 – 6:3; 6:3

LACHOWICZ/SIENKOWSKI – DYŚ/KACZAK                                                                      01.06 – 1:6; 2:6

2. Kolejka                                                                                                                                              31.05 – 13.06

DUDZIEC/DUDZIEC – BAZIAK/KOPACKI                                                                          24.06 – 6:4; 6:0

KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK – FORYSTEK/ZACNY                                                         19.06 – 6:1; 6:3

CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK –  KURACIŃSKI/SOBCZYK                                       05.06 – 6:3; 5:7; 8:10 

LACHOWICZ/SIENKOWSKI – BOBIŃSKA/RADKOWSKI                                            18.06 – 1:6; 1:6

3. Kolejka                                                                                                                                              14.06 – 27.06

DUDZIEC/DUDZIEC – FORSYTEK/ZACNY                                                                         29.05 – 6:0; 6:1

KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK – BOBIŃSKA/RADKOWSKI                                              29.06 – 0:6; 0:6

BAZIAK/KOPACKI – DYŚ/KACZAK

LACHOWICZ/SIENKOWSKI – CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK                                       30.06 – 2:6; 4:6

4. Kolejka                                                                                                                                              28.06 – 11.07

BAZIAK/KOPACKI – FORSYTEK/ZACNY                                                                             06.07 – 6:3; 7:5

KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK – DYŚ/KACZAK                                                                       21.07 – 2:6; 4:6

CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK – BOBIŃSKA/RADKOWSKI                                           25.06 – 6:4; 6:3

LACHOWICZ/SIENKOWSKI – KURACIŃSKI/SOBCZYK                                               09.07 – 4:6; 2:6

5. Kolejka                                                                                                                                              12.07 – 25.07

FORSYTEK/ZACNY – DYŚ/KACZAK

KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK – CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK                                      04.06 – 4:6; 4:6

KURACIŃSKI/SOBCZYK – BOBIŃSKA/RADKOWSKI

LACHOWICZ/SIENKOWSKI – DUDZIEC/DUDZIEC                                                      26.08 – 3:6; 5:7

6. Kolejka                                                                                                                                              26.07 – 08.08

FORSYTEK/ZACNY – BOBIŃSKA/RADKOWSKI                                                             walkower

BAZIAK/KOPACKI – CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK                                                       14.07 – 0:6; 4:6

KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK – KURACIŃSKI/SOBCZYK                                              30.07 – 3:6; 4:6   

DUDZIEC/DUDZIEC – DYŚ/KACZAK                                                                                 04.09 – walkower*

7. Kolejka                                                                                                                                              09.08 – 05.09

BOBIŃSKA/RADKOWSKI – BAZIAK/KOPACKI                                                               17.07 – 6:1; 6:1

CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK – DUDZIEC/DUDZIEC                                               22.06 – 4:6; 7:5; 10:8

KURACIŃSKI/SOBCZYK – DYŚ/KACZAK

KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK – LACHOWICZ/SIENKOWSKI                                         16.07 – 6:2; 6:4

8. Kolejka                                                                                                                                             06.09 – 19.09

BOBIŃSKA/RADKOWSKI – DUDZIEC/DUDZIEC                                                   24.06 – 6:4; 4:6; 10:6

CZAPLIŃSKI/GRABARCZYK – DYŚ/KACZAK

KURACIŃSKI/SOBCZYK – FORSYTEK/ZACNY                                                                    walkower

LACHOWICZ/SIENKOWSKI – BAZIAK/KOPACKI                                                          21.07 – 6:3; 6:4

9. Kolejka                                                                                                                                             20.09 – 30.09

BOBIŃSKA/RADKOWSKI – DYŚ/KACZAK

DUDZIEC/DUDZIEC – KOPYCIŃSKI/KUDERCZAK                                                   04.09 – 7:6; 5:7; 14:12

KURACIŃSKI/SOBCZYK – BAZIAK/KOPACKI

LACHOWICZ/SIENKOWSKI – FORSYTEK/ZACNY                                                        14.06 – 6:4; 6:3

Skip to content