Otwarte Mistrzostwa Sobótki w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sobótka – relacja i zdjęcia

W weekend 19-20 września 2020 na kortach Ślężańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się kolejna już edycja Otwartych Mistrzostw Sobótki w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sobótka . Do turnieju zgłosiło się 13 zawodników, którzy rywalizowali w czterech grupach. W sobotę  rozegrane zostały pojedynki grupowe i ćwierćfinały.

Niedziela rozpoczęła się od pojedynków półfinałowych Konrad Pawlak   – Paweł Michalski  który wygrał Michalski  2:0 Drugi półfinał wygrał pewnie Grzegorz Leszczyński  pokonując 2:0 Huberta Krzemińskiego.

Mały finał ( III miejsce ) wygrał Hubert Krzemiński  pokonując  Konrada Pawlaka  2:0.

Wielki finał ( I miejsce ) wygrał Grzegorz Leszczyński  który pokonał Pawła Michalskiego  2:0.